#1 2014-04-30 19:51:38

Revy

Zbanowany

Przeczytaj do końca *chlip*.

Jam być LadyNadia, imię Natalia . Levelek 83, jobeczek 80 . Teraz taka sytuacja, że omiń to do następnego enter, bo repa nadchodzi... 536368 (pinć tri seść tri seść osim).
Od kiedy to się podaje EQ w podaniach xD?! Nie przewidziałam tego... .-. Oblech tajemn. 5(63), sztyl. cień dobr. na 3(72). To już wiem, czemu na sinie tak wymiatam o.O... Tunika Dryad xD tajemn na 5(58).
Już sknociłam sprawę .-. KTO IDZIE NA BROWARA ZANIM PRZEJDĘ DALEJ ;O?! Możemy się lepiej poznać i wgl xD... Potańczyć na imprezce czy coś xD?
Czo my tu mamy następnie... Sepe .-.. Poczekaj do końca, bo tam dopiero można coś ciekawego wyrwać xD.
Rang35j32 (dzisiaj upnęłam, także siedź cicho i się nie odzywaj, bo jobka na nim nie mam, żeby coś z nim zrobić xD!!!)
Dalej Sin Cioters Ala Natka +3 job 31... Y? Może powinnam założyć nowe konto ._.
Teraz ten, jak on miał, no ten, wiesz! Des ;/ 38 jobek nic z nim nie robię. Wgl to sp to takie ala Deidara xD.
Wuczek, to mam +9, a jobuś 98, zaraz 99 xD. Miej serce... Przygarnij do siebie dziewczynkę bez skarpetek... Ona nie ma rodziny, a ty masz ją za małą ._.
Yyyy cs... Jak go kupiłam to mu w sumie tylko 24 jobek zrobiłam i +1... Wgl ciekawostka, ta broń to wgl jakieś dildo jest... Zapraszam do wspólnych zabaw wszystkie csiątka ;D!
Dalej, zwiad 20job to już nic mówić nie muszę ;(. A niech by to -,-.
Jajo - 20j
Pajama +12 z 19 jobkiem . No to ujdzie ujdzie =D.
Kurczaczek +15 - 18 job. Zapraszam na ciepły rosołek ^^!
Poprzednia rodzina... Odyseja, a dokładnie nazwy nie pamiętam. Powód odejścia? Cienka organizacja, brak forum ... Lipa? Parę członków... Bez skojarzeń mi tu -,-! Było naprawdę mega mega, a reszta to takie ciotersy. Jeszcze cuś o.O?
Dlaczegu Mortaleg? Wszędzie was dużo xD... Sympatyczni, a Pan Rafałek ma mnie na bloka czy po prostu szeptu nie lubi xD? Po prostu szukam fam bardziej na stałe, bo latam z rękawiczki do rękawiczki. Mam dość .-.
Znać? Pan Amaterasu mi podał forum, ale opowieści nie skończyłam ;O... Gdzie do wyczytania all nicki i powiedzenia xD?
Stosunki z glacą? Jeszcze razem nie ten tego, jeśli o to chodzi o.O? Yhm.. Yhm... Zimno, ale ujdzie xD. Wgl na bosaka tam biegam... Zbieram na skarpetki, możesz wspomóc .
Tsa miałam, usunęłam, nie był potrzebny, ale zawsze można odświeżyć swoją aktywność ^^... Na razie nie mam takiej potrzeby, bo w Ravię już nie gram, także no.
Punkt 14 bardzo mi się podoba.
Teraz nie pacz co tam do góry było, oceń mnie tylko z tego tu na dole =D!
Doszłam do Nt jak jeszcze na górowaniu był Knajcik ... W uj dawno temu, gdzie on teraz jest xD? Czo tam, grałam łukiem, to moje 1 konto . Zanim go sb zrobiłam Mimi tak mnie wymęczyła. Co chwile jakieś prośby... Ja rozumiem, że ona nie może sb zwalić konia, no ale mogła nie stresować młodego poszukiwacza xD. Co tam dalej... 1 fam taką bardziej mega, może ktoś pamięta ją jeszcze, CrimeSorciere xD... Ta fam to dopiero była *O*! Na koniec ją rozwaliłam, bo zarząd był dziwny xD. Przynajmniej familiada mnie wsparła xD... Na dłużej byłam w SilverCresT, ale ludzie przychylni nie byli ;o. Wyjątki się zdarzają Wgl istnieje jeszcze ona xD? Co tam jeszcze... Zarabiam na ulicy, jako Pani zarabiająca .-. Jezzusie, nie czytałam innych ten tegesów, co by tu jeszcze.
Jestę Otaku! Mala nie podam . I nie, nie oglądałam Hentai Nostale, żeby mi to było jasne ...
Nałogowo grałam w MicroVolts xD? Może ktoś zna, żeby małe pvp ścisnąć ...
Yyy, cienko wypadłam, weny nie mam chyba ;o.
Zanim napiszesz nope, wracaj na ulicę... Oddaj małą przysługę...
ODDAJ NA WOŚP, NA BIEDNE DZIECI GŁODUJĄCE W AFRYCE... ONE NIE MAJĄ HP, A TY MASZ POTY... Mile widziane goldy =D.
A teraz zapraszam wszystkich na browara Mocny Full i dobrą wyżerkę, Panie z Dietą również ;>.

 

#2 2014-04-30 22:44:48

SupcioRafał

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 54
Punktów :   

Re: Przeczytaj do końca *chlip*.

Podanie jest ciekawe i bardzo fajne
JESTEM NA TAK

Offline

 

#3 2014-05-01 12:58:38

DomMinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przeczytaj do końca *chlip*.

Jestem na Nie nic nie zrozumialem z tego podania... Podanie jest haotyczne po co mi inf. ze nie masz skarpetek ... ?

Ostatnio edytowany przez DomMinek (2014-05-01 12:59:16)

Offline

 

#4 2014-05-01 13:24:47

Amaterasum2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przeczytaj do końca *chlip*.

neutral ;o
Nie jestem pewny co do mojej decyzji bo masz wątpliwości co do fam

Ostatnio edytowany przez Amaterasum2 (2014-05-01 13:25:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ptcg.pun.pl www.tibianaruto.pun.pl www.dreamofshinobi.pun.pl www.legendykhorinisrp.pun.pl www.shaman-king.pun.pl